Szanowni Państwo,

z przyjemnością chcielibyśmy przedstawić ofertę cateringową dla firm.

Restauracja Nadliwie specjalizuje się w kuchni staropolskiej, polskiej oraz europejskiej. Od ponad 6 lat cieszymy się bardzo dobrą opinią na rynku co jest potwierdzone wieloma zleceniami oraz opiniami w Internecie.

W naszej ofercie cateringowej znajdą Państwo przede wszystkim dania kuchni polskiej z elementami kuchni europejskiej. Oferta jaką przedstawiamy jest pewnym standardem, który jest dostosowywany do oczekiwań i wymagań klienta. Menu jest układane przez młodego i kreatywnego, ale z dużym doświadczeniem szefa kuchni Damiana Kura. Współpracujemy również z dietetykiem, który wspomaga nas w układaniu menu dla wegetarian, wegan, osób z nietolerancjami pokarmowymi. Nasze menu jest odpowiednio zbilansowane a przede wszystkim smaczne. Szczególną uwagę przykładamy do jakości i świeżości produktów, które zamawiamy od lokalnych dostawców.

Rodzaje oferowanego cateringu:

  • bufetowy z samoobsługą z zastawą porcelanową (opcja dostępna przy min. 50 posiłków dziennie)
  • w pojemnikach jednorazowego użytku
  • posiłki porcjowane na miejscu na zastawie jednorazowej

Do oferty załączamy przykładowe tygodniowe menu. Menu jest przygotowywane w cyklu tygodniowym, tak, aby dania powtarzały się jak najrzadziej dla zapewnienia różnorodności. Dostawy realizujemy 7 dni w tygodniu.

Ceny od 15 zł brutto (ceny ustalane indywidualnie w zależności od ilości zamawianych posiłków).

W celu nawiązania współpracy proszę o kontakt:

Magdalena Karpińska tel. 796 507 740

lub e-mailowo: nadliwie.gut@gmail.com