PAINTBALL

zabawa polegająca na wyeliminowaniu przeciwnika poprzez trafienie go kulką z farbą. Należy wykonać różnego rodzaju misje, zadania oraz zdobywać punkty. Każdy uczestnik otrzymuje do gry mundur, maskę ochronną, pistolet na kulki z farbą z całym oprzyrządowaniem. Podczas gry nad bezpieczeństwem czuwa sędzia obecny na polu.

BUBBLE SOCCER

 niezwykle aktywna zabawa sportowa zarówno dla dzieci jak i dorosłych polegająca na poruszaniu się w wielkich dmuchanych kulach, z których wystają nam tylko nogi. Można w nich grać w piłkę, w berka, w kręgle, w murarza czy zbijaka i w masę innych zabaw, w których głównym zadaniem jest przewrócenie przeciwnika! Najlepsze jest to, że sami również możemy się dowoli wywracać, robić przewroty czy stać do góry nogami. I to wszystko bezkolizyjnie bo chroni nas dmuchana bańka.

Opieka nad dziećmi

Jeśli organizujecie wesele, komunie, spotkanie firmowe lub innego rodzaju imprezę okolicznościową to my możemy zając się Waszymi dziećmi tak, aby były pod dobrą opieką i dobrze się bawiły. Zaproponujemy im kąciki plastyczne, malowanie twarzy, warsztaty manualne, zabawy integracyjne, atrakcje tematyczne wg indywidualnych ustaleń.

Gry terenowe

proponujemy różnego rodzaju gry terenowe dzienne lub nocne dla dzieci i dorosłych, scenariusze często opierają się na technikach survivalu lub poszukiwaniach skarbów. Podczas gier uczestnicy mają do dyspozycji militarne akcesoria, wykrywacz metalu, latarki, mapki i masę innych rzeczy.

Zabawy integracyjne

mamy w ofercie całe mnóstwo propozycji gier i zabaw integracyjnych. Nie ważny jest wiek, płeć czy kondycja fizyczna, lecz chęć zabawy i uczestnictwa w sportowych aktywnościach. Zabawy gwarantują mnóstwo śmiechu i wrażeń. Rozruszają każdego. Uczestnicy będą m.in. bawić się z chustą Klanza, ścigać się w spodniach wieloosobowych oraz w specjalnych kilkuosobowych nartach.