792 260 190    (Polski) ZADZWOŃ    796 507 740.

Lecimy w kulki, czyli spędźmy aktywnie czas w Nadliwiu

Bubble Soccer – niezwykle aktywna zabawa sportowa zarówno dla dzieci jak i dorosłych polegająca na poruszaniu się w wielkich dmuchanych kulach, z których wystają nam tylko nogi. Można w nich grać w piłkę, w berka, w kręgle, w murarza czy zbijaka i w masę innych zabaw, w których głównym zadaniem jest przewrócenie przeciwnika! Najlepsze jest to, że sami również możemy się dowoli wywracać, robić przewroty czy stać do góry nogami. I to wszystko bezkolizyjnie bo chroni nas dmuchana bańka.

 

IMG_5298

Paintball – zabawa polegająca na wyeliminowaniu przeciwnika poprzez trafienie go kulką z farbą. Należy wykonać różnego rodzaju misje, zadania oraz zdobywać punkty. Każdy uczestnik otrzymuje do gry mundur, maskę ochronną, pistolet na kulki z farbą z całym oprzyrządowaniem. Podczas gry nad bezpieczeństwem czuwa sędzia obecny na polu.

 

–  ASG (Air Soft Gun) – jest to alternatywa dla Paintballa, różniąca się tym, że broń jest dużo atrakcyjniejszą repliką czyli tworzoną na wzór prawdziwej i strzela małymi plastikowymi kulkami. Emocji dostarcza tyle samo co paintball i scenariusze gry wyglądają bardzo podobnie. Każdy uczestnik otrzymuje do gry mundur, maskę ochronną, pistolet na plastikowe kulki + całe oprzyrządowanie. Podczas gry nad bezpieczeństwem czuwa sędzia obecny na polu.

12255_1653560674919604_1748405979629672400_n

Gry Terenowe dzienne/nocne – proponujemy różnego rodzaju gry terenowe dzienne lub nocne dla dzieci i dorosłych, scenariusze często opierają się na technikach survivalu lub poszukiwaniach skarbów. Podczas gier uczestnicy mają do dyspozycji militarne akcesoria, wykrywacz metalu, latarki, mapki i masę innych rzeczy.

 

Zabawy Integracyjne – mamy w ofercie całe mnóstwo propozycji gier i zabaw integracyjnych. Nie ważny jest wiek, płeć czy kondycja fizyczna, lecz chęć zabawy i uczestnictwa w sportowych aktywnościach. Zabawy gwarantują mnóstwo śmiechu i wrażeń. Rozruszają każdego. Uczestnicy będą m.in. bawić się z chustą Klanza, ścigać się w spodniach wieloosobowych oraz w specjalnych kilkuosobowych nartach.

 

Opieka nad dziećmi – Jeśli organizujecie wesele, komunie, spotkanie firmowe lub innego rodzaju imprezę okolicznościową to my możemy zając się Waszymi dziećmi tak, aby były pod dobrą opieką i dobrze się bawiły. Zaproponujemy im kąciki plastyczne, malowanie twarzy, warsztaty manualne, zabawy integracyjne, atrakcje tematyczne wg indywidualnych ustaleń.

 

DSC_0067