Na miejscu można skosztować kuchni, która znajdzie uznanie nawet wśród wymagających smakoszy.

Naszym Gościom zapewniamy miłą atmosferę oraz dobrą obsługę, co w połączeniu ze smaczną kuchnią sprawi, że poczują się Państwo u nas jak w domu.


Duży i ogrodzony teren zielony jest doskonałym miejscem do zabawy dla dzieci małych i dużych. Plac zabaw oraz Mini ZOO to tylko niektóre atrakcje, które czekają na najmłodszych.

Miłośnicy aktywnego spędzania czasu z pewnością znajdą coś dla siebie. Piłka nożna, siatkówka plażowa, badminton to tylko niektóre dyscypliny, które można uprawiać na przestronnym terenie Ośrodka.

Dodatkowo prowadzimy wypożyczalnię kajaków. Gwarantujemy piękne widoki, ciekawą i bardzo kręta trasę oraz mile spędzony czas.

Ośrodek posiada własną, zaciszną plażę nad brzegiem Liwca, położoną w granicach działki.Osoby, które najbardziej cenią sobie wycieczki, piesze jak i rowerowe, oraz zbieranie grzybów i owoców leśnych z pewnością nie będą zawiedzeni. 

Strachów położony jest na terenie Nadbużańskiego Parku Krajobrazowego, a liczne szlaki turystyczne zachęcają do wędrówek.Chętni do podglądania przyrody również będą usatysfakcjonowani. Dolina Liwca jest pod ochroną w ramach projektu Natura 2000 – jest to obszar specjalnej ochrony ptaków i gatunków zagrożonych.Jest to idealne miejsce na wypoczynek niedaleko Warszawy!